دکتر فرشید دبیرزاده

پوست و مو


تعطیلی مطب

Dr. Dabirzadeh Weblog

توضیح مهم

سرقت وقیحانه !

مدیرمسئول محترم هفته نامه «سلامت» ، جناب آقای « امیرعباس فتاح زاده »
سلام ،
درشماره اخیر هفته نامه «سلامت» مورخ پنج شنبه 12 خرداد 1390 مطلبی با تیتر «این بیماری جنسی واکسن دارد» و با سوتیتر«زگیل های تناسلی از تشخیص تا درمان در گفتگو با دکتر شیرین نیرومنش متخصص زنان و زایمان» درج شده که با کمال تاسف تمام متن اصلی آن از مطلبی تحت عنوان « زگیل های تناسلی » که من در وبسایت شخصی خود ، به شکل سوال و جواب نوشته بودم ، کپی شده است!!! جهت اطمینان از صحت این ادعا می توانید به وبسایت من به آدرس www.drdabirzadeh.ir مراجعه فرمایید.(ضمنا" بنده هیچوقت مطالب ترجمه شده را به جای تالیفات خود جا نمی زنم لذا مطالبم براحتی از میان صدها مطلب مشابه قابل تشخیص است ).
چنین کاری اگر از سوی نشریات « زرد » صورت گرفته بود اینقدر حساسیت برانگیز نبود ولی از سوی نشریه شما ( که تا این حد از نظر شکل و محتوا من روی آن حساب می کردم ) غیرقابل باوراست به طوری که ابتدا با خودگفتم حتما" این مطلب در تحریریه اشتباها" جابجا شده ولی بعد که خانم «مژگان کریمی» (از پرسنل شما که این مطلب را کار کرده اند) تماس گرفتند، فهمیدم که اصلا" سهو و اشتباهی در کار نبوده و ایشان با کمال آگاهی و بی مسئولیتی عین مطلب بنده را به عنوان مصاحبه با یک پزشک دیگر چاپ کرده اند .
خانم «مژگان کریمی» چند هفته پیش هم با من تماس گرفته و پیشنهاد همکاری دادند و بنده هم با حسن ظنی که نسبت به موسسه فرهنگی «ابن سینای بزرگ» و هفته نامه « سلامت » داشتم پیشنهاد ایشان را قبول کردم . ولی هیچوقت به من نگفته بودند که می خواهند اینگونه آشکار مطالبم را سرقت کرده و به نام دیگری جا بزنند.
اگر من جای شما بودم یک ثانیه هم عناصربی وجدان و خطرناکی مانند خانم «مژگان کریمی» را در سیستم تحت مسئولیت خود نگه نمی داشتم. چنین افرادی برای رسیدن به اهداف سخیف خود از هروسیله ای استفاده می کنند و این تفکر، سمی ویرانگر برای یک تشکیلات علمی فرهنگی محسوب می شود.
این اتفاق ازنظرمن درحد فاجعه بوده وبا عذرخواهی وامثالهم قابل حل نیست . امید است با اقدام عاجل ومقتضی جنابعالی و درج این نامه در همان صفحه و باهمان فونت طبق قانون مطبوعات و قوانین مربوط به حفظ حقوق مصنف